DĚTSKÉ POSTELE

Dětské postele

Vysoké dětské postele Quantum jsou nejen krásné a pohodlné, ale především poskytují dětem klidný a hluboký spánek, který je základem pro jejich zdravý vývoj. V naší nabídce najdete postele nejen pro nejmenší děti, ale také pro již odrostlejší chlapce a dívky.

Na kvalitní spánek našich dětí bychom měli myslet především. Dětská páteř potřebuje pro svůj růst a správný vývoj perfektní a 100 % podporu během odpočinku. Proto vyrábíme pro naše milé děti krásné a designové vysoké postele, ve kterých budou spát jako v bavlnce. U dětských postelí se nezaměřujeme pouze na funkčnost, kvalitní materiály a kvalitní podporu, ale také na příjemný dětský a veselý design.Také myslíme na naše dospívající a i pro ně jsme přichystali celou řadu vysokých postelí, které jsou přizpůsobené potřebám dospívající mládeže. U těchto postelí klademe větší důraz na materiály s příměsí stříbra, nebo materiály s Aloe Vera, které lépe udržují celkovou hygienu lůžka a lépe odvádějí tělesnou teplotu a tím poskytují Vašim dětem klidný spánek.

Kinder Care

Luxusní vysoká dětská postel Kinder Care, je naší nejprodávanější dětskou postelí. Její spodní výsuvná matrace okouzlila nejedno dítě. 

Číst více

Quantum Kids Pink Bear

Veselá postýlka určená pro naše nejmenší slečny, které chtějí mít ve svém pokojíčku úžasnou postel, do které se budou těšit.

Číst více

Quantum Kids Elliot Red

Neutrální barevná postýlka, vhodná pro včechny naše malé caparty. Kluci, holky, mámy i tátové si úžasně poleží na této fantastické posteli.

Číst více

Mille Scan 2 in 1 set

Máte odrostlejší děti, které už tak úplně neocení barevné dětské motivy? Pak jsme pro Vás a Vaše děti připravili postele v neutrálních barvách a jednoduchém provedení a nyvíc s útulnou boční čalouněnou stranou.

Číst více

Mille Teen I-Rock

Tak tohle je postel adresovaná všem milovníkům hudby. Krásná a designově jedinečná postel I - Rock, na které najdete hudební prvky jako třeba kytaru, noty, klávesy a mnoho dalšího. 

Číst více

Mille Teen basket

A tady něco zase pro sportovce, nebo přesněji pro "baskeťáky" .. )) Nový design postele, se jistě bude zamlouvat našim sportovcům. Prohání se Vaše dítě po hřišti? Nedá z ruky balón? 

Číst více