VYSOKÉ POSTELE

Vysoké postele

Kvalitní spánek je nejdůležitější součástí našich životů, a proto se snažíme ke každému z Vás přistupovat individuálně a pozorně nasloucháme Vašim potřebám.

Zaměřujeme se na potřeby každého z Vás tak, abychom vybrali společně tu nejvhodnější postel pro Vás a Vaši rodinu. V naší široké nabídce najdete vysoké postele všech rozměrů, různých tvrdostí, různých barev s možností jakýchkoliv úprav, dle potřeb Vašich interiérů. Mnoho z nás má svou ložnici v horním patře domu, jsou tedy samozřejmostí a standardem různé úpravy výšky čel, výšky ložné plochy postele, dělené základny, apod. Postel pro Vás můžeme upravit přesně dle Vašich představ tak, abyste se na postel nejen těšili, ale aby se Vám především líbila, protože tím, už Váš kvalitní spánek začíná. Přijďte k nám, přijďte si lehnout a společně vybereme postel přesně pro Vás, ze které nebudete chtít vstávat. Přejeme si, aby všichni naši zákazníci poznali, stejně jako my, přednosti a pohodlí našich postelí Quantum. Těšíme se na Vás.

Embassy Rochester

Jednoduchý anglický a nadčasový design, krásná teplá barva, útulné bočnice, dokonale pohodlná matrace s dvojitým pružinovým systémem a výška postele, to je to nejlepší, co jsme pro Vás připravili.

Číst více

Halton Navy Blue

Tmavě modrá barva se ukázala jako trefa do černého. Luxusní provedení, fantastické materiály a komfortní matrace, tak to je kombinace, kterou Vám můžeme jen doporučit. 

Číst více

Eleanor

Postel Eleanor zatím připravujeme, ale rádi se s Vámi o ni podělíme. Novinkou je skládané čelo, které pro Vás vyrábíme ručně a dáváme velký důraz na detail a kvalitu zpracování. Těšíme se, až budeme moci postel představit i Vám.

Číst více

Maxwell Flexspring Grey

Krásná vysoká postel v tmavě šedém provedení je jedním z našich nových modelů pro letošní rok. Přijďte se podívat a osobně si vyzkoušet pohodlí postele do našeho showroomu.

Číst více

Samoa beige

Pokud je Vaše přání mít doma jednoduchou postel, která Vám bude svým vzhledem a komfortem dělat radost, pak je to právě postel Samoa beige. Postel vyrábíme ve všech rozměrech a barvách. 

Číst více

Halton Chenille dundee

Moderní vysoká postel s minimalistickým designem čela a vysokou pružinovou matrací s přírodním latexem, je novinkou v naší nabídce. Velice podařený vzhled této postele a pohodlná matrace je zárukou kvalitní postele, kterou můžete mít v různých rozměrech a barvách.

Číst více

Pocket Latex Premium

 Světlá a elegantní postel, která vyniká svým jednoduchým designem s úžasnou středně tvrdou matrací Pocket Latex. Jemný a neotřelý design postele, která může být i ve Vaší ložnici. Postel Vám vyrobíme ve všech rozměrech i atypických a také v různých barvách.

 

Číst více

Embassy Rochester Suede beige

Přejete si mít ve vaší ložnici něco zcela výjimečného? Naší novinkou, je krásná vysoká postel v nádherné luxusní béžové barvě, doplněná o detaily v námořnické modři. 

Číst více

Talos Ambassador Suite

Máte rádi dřevo v interiéru a přitom byste chtěli mít pohodlnou čalouněnou postel, o kterou se budete moci v klidu opřít a číst si Vaší oblíbenou knihu? Právě taková je postel Talos s matrací Ambassador Suite. Jemné světlé čalounění vyniká a tmavém dřevěném rámu postele a celkový dojem z postele působí lehce a příjemně.

Číst více

Rosemary

Krásná a jednoduchá. Tak nám popisujete postel Rosemary, když pro ni přijdete k nám do showroomu. Je to jeden z našich nejúspěšnějších designů postele, který Vás okouzluje již řadu let. 

Číst více

Embassy Suede grey

Přejete si mít ve vaší ložnici něco zcela výjimečného? Naší novinkou, je krásná vysoká postel v nádherné luxusní šedé barvě, doplněná o detaily v námořnické modři. 

Číst více

Flexspring

Světle šedý moderní design u této postele je vhodný do lehkých, vzdušných interiérů, kde podtrhne jednoduchost celku. Prošívané čelo postele Samoa, je u našich zákazníků velmi oblíbené a je jedním z našich nejprodávanějších čel.

Číst více

Signature Suede brown

Luxusní vysoká a elegantní postel Signature suede brown je velmi oblíbená u velké části našich zákazníků. Příjemná zemitá barva společně s kvalitním zpracováním a vysoké čelo s bočnicemi, vytváří jedinečný pohled na úžasnou postel, která se hodí do všech interiérů.

Číst více