Kvalitní a přesně vybraný polštář, je velice důležitou součástí pro náš klidný spánek. Každý z nás má jinou postavu, jinak široká ramena, leží v jiné spánkové poloze, a proto každý z nás, by si měl vybrat "ten svůj" polštář. Perfektně vybraný polštář, nám může velmi zpříjemnit náš spánek. Ke kvalitnímu polštáři, patří i stejně kvalitní přikrývka. Přikrývka, kterou s potěšením používáme, by měla naše tělo jemně kopírovat a příjemně nás hřát. V naší nabídce najdete prvotřídní prachové přikrývky pouze z husího prachového peří z mladých hus žijících v různých koutech naší planety. Exklusivní, lehoučké a nadýchané přikrývky, které Vám maximálně zpříjemní Váš spánek.

 

Polštář ze silikonového vlákna

Fantastický polštář v rozměru 50 x 75, měkký s příjemnou podporou hlavy a krku pro klidný odpočinek. Bohatá, ale jemná náplň připomíná na dotek prachové peří. Výhodou polštáře, je jeho komfortní rozměr a plnitelný uzávěr na straně polštáře.

Číst více

Polštář mikrovlákno 50 x 75

Jednička mezi našimi polštáři.. )) Polštář z jemných mikrovláknových vláken, je jemný stejně jako péřový polštář a mnozí zákazníci si myslí, že je skutečně péřový. Vynikající podpora pro Vaši hlavu a krk během klidného spánku, to je práce přesně pro náš polštář. 

Číst více

Bolster

Velice oblíbený kulatý podhlavník, který zdobí společně s ostatními polštáři Vaše postele. Díky příjemnému tvaru, se stal tento polštář "mazlem" rodiny a stále častěji o něj naši klienti zajímají. Pro svoje široké využití si našel svou cestu do vašich domovů.

Číst více

Polštář kanadské prachové peří 50 x 75

Perfektní péřový polštář z 90% prachového peří, je vynikající volbou pro nás, kteří máme rádi měkké polštáře, které poskytují příjemnou podporu hlavy při spánku. Velice příjemné prachové peří z kanadských hus. Rozměr polštáře 50 x 75

Číst více

Přikrývka ze severské husy

Dokonalá přikrývka ze severské husy, doplňuje naší nabídku úžasných péřových přikrývek. Lehká a velice příjemná přikrývka, která Vás hezky obejme a příjemně zahřeje.

Číst více