K nové posteli patří i nové příslušenství, jako je kvalitní prostěradlo na vysokou matraci a chránič matrace. To je základní ochranné příslušenství, které doporučujeme pořídit si společně s novou postelí. 

Floral dance

Vytříbená klasika – romantický květinový dezén je zosobněním klasiky, která nikdy neomrzí. Decentní šedozelená i hnědošedá promění každou ložnici v luxusní zámeckou komnatu, ve které budou spokojeně usínat i ti nejnáročnější.

Číst více

Sasanky

 Luxusní a jemné ložní prádlo by mělo být na každé posteli ve které si chceme užít klidný a ničím nerušený odpočinek. A právě povlečení s jednoduchým a příjemným motivem sasanek, takové je. Přijďte se podívat a vyzkoušet si kvalitu povlečení.

Číst více

Grace

 Velice oblíbený dekor povlečení, který se bude hodit do ložnice s vysokou postelí. Právě tak vyniknou dekorované květy, které působí příjemně a lákají ke klidnému odpočinku. Příjemná tlumená zemitá barva v kombinaci se zlatým protkáváním.

Číst více

Orient

Do detailu propracovaný, bohatě vytkávaný žakárový vzor na našem nejluxusnějším damašku! Povlečení z nejjemnějších česaných přízí pravé egyptské bavlny, protkávaný zlatou barvou a bohatým motivem, bude zdobit Vaší ložnici po dlouhá léta.

Číst více

Pampelišky

 Luxusní svěží design tohoto povlečení, jistě potěší každého, kdo má rád moderní pojetí ložního prádla a zároveň si neodepře vysoké nároky na kvalitní zpracování a výrobky. Nádherné, jemné a velice příjemné povlečení pro každého.

Číst více

Béžové ornamenty

 Luxusní provedení, jemná příze, na kterou budete vždy s radostí sahat a krásná krémová barva s jemným ornamentem je zárukou příjemného spánku a klidného odpočinku. Ložní prádlo které si budete přát mít ve vaší komodě i jiných barvených odstínech.

Číst více

Krajkové listy hnědé

Luxusní povlečení s jemným dekorem krajky, který díky hustému provázání přízí můžeme na damaškovém povlečení vykreslit. Jemná zemitá barva přiznává a umocňuje elegantní a luxusní vzhled. V kombinaci s béžovým prostěradlem, bude Vaše postel vypadat neodolatelně.

Číst více

Hadí vzor

Tmavě šedé povlečení, je mezi našimi zákazníky stále oblíbenější. Kombinace šedého povlečení s hadím vzorem a bílého prostěradla vytváří neodolatelnou kombinaci, které málokdo odolá. Tmavě šedý dekor hadího vzoru působí elegantně a jednoduše.

Číst více

Fialové květy

 Jednoduchý a příjemně barevný vzhled tohoto květinového povlečení, působí jarně a svěže. Budete tak mít krásný pocit čerstvosti na Vaší posteli, kterou tam zanechá vzhled tohoto povlečení. Doporučujeme kombinovat s bílým, nebo fialovým prostěradlem.

Číst více

Zlatý ornament

Luxusní provedení, jemná příze, na kterou budete vždy s radostí sahat a krásná zlatá barva s jemným ornamentem je zárukou příjemného spánku a klidného odpočinku. Ložní prádlo které si budete přát mít ve vaší komodě i jiných barvených odstínech.

Číst více

Tencel

Krásné přírodní povlečení s dekorem dřeva a příjemné tlumené zemité barvě, se bude hodit do útulného domácího prostředí. Příjemné jemné vlákno, na které sáhnete vždy s potěšením, společně s krásnou barvou vytváří příjemné prostředí pro Váš odpočinek.

Číst více

Šedý ornament

Luxusní damaškové povlečení s oblíbeným ornamentálním vzorem Vás zaujme svoji originalitou. Zdobný ornament dodává jemný půvab tomuto povlečení, které se jistě stane zajímavým doplňkem Vaší ložnice.

Číst více